KONST / Litografier / Färglitografi 13581620
nr 1358 1620
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Le Café. Signerad, numrerad 145/360. Motivet: 57x30,5cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:54:39
2/11 18:49:14